Rezervujte nyní
Rezervujte nyní Datum příjezdu Datum odjezdu
Gastronomie 2019-04-08T19:16:46+00:00
Hotelová restaurace Grandhotelu****

je ideálním místem pro obědy a večeře s obchodními partnery, přáteli i rodinou, v prostředí tradičního brněnského hotelu. Doporučujeme ochutnat speciality české i mezinárodní kuchyně připravené pod vedením šéfkuchaře Karla Marečka.

Zahradní restaurace Le Grand

Nabídka stravování v restauracích a barech v Grandhotelu Brno ****. Zahradní restaurace Le Grand nabízí kulinářské speciality jak mezinárodní, tak i české kuchyně.

Jedinečná atmosféra této zimní zahradní restaurace v Grandhotelu Brno****, plné nádherných rostlin změní Váš oběd nebo večeři ve společenskou událost.

Snídaně
Po - Pá 6:30 - 10:00 So - Ne 6:30 -10:30
Oběd
Po - Ne 11:30 - 14:00
Večeře
Po - Ne 18:00 - 22:30

Pokud byste si přáli snídat před 6.30 hodinou ranní, nabízíme snídaňový balíček. Informace vám ochotně poskytnou v recepci.

Hotelový Lobby Bar Grandhotelu****

je tradiční kavárnou a ideálním kontaktním místem pro krátký relax v průběhu dne, při posezení nad šálkem lahodné kávy a skvělými dorty a zákusky.

Lobby Bar Grandhotelu Brno ****

Lobby Bar v Grandhotelu Brno **** nabízí místo pro setkání u kávy, míchaných drinků, včetně zákusků. Příjemné místo pro schůzku s přáteli, romantickou chvilku, či pro váš business.

Lobby Bar Grandhotelu Brno**** je ideální místo k setkání kdykoli během dne. Nabízíme hostům snídaně a rychlé občerstvení, lahodnou kávu a osvěžující nápoje. V hotelovém Lobby Baru najdete místo pro schůzku s přáteli, romantickou chvilku a místo pro vaše obchodní jednání.

Provozní doba
Po - Pá 8:00 - 23:30 hod So - Ne 9:00 - 23:30 hod

Grandhotel Brno v Brně hodnocení